A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа
ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
Саф'янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області

Вебінар для вчителів суспільствознавчого напряму

Дата: 23.03.2022 17:13
Кількість переглядів: 83

Фото без опису

22 березня 2022 року на базі КУ «ЦПРПП»,  з використанням освітньої платформи Google Meet, відбувся обмін досвідом вчителів учасників всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2022» з номінації «Основи правознавства» та обговорювалися освітні платформи які допомагають вчителям під час дистанційного навчання.

З 24 січня по 11 лютого 2022 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» відбувся перший етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2022». Вчителі правознавства Пагул Т.П. (Ларжанський ЗЗСО) та Іванов С.О. (Старонекрасівський ЗЗСО) в онлайн форматі, поділилися досвідом участі у професійному Конкурсі. Пагул Т.П. розповіла про завдання І туру: «Тестування», «Практична робота» та «Майстер-клас». Іванов С.О. розповів про участь у ІІ турі Конкурсу та особливості конкурсних завдань «Методичний практикум», «Фрагмент дистанційного уроку». Вчителі відмітили, що вчителі закладів загальної середньої освіти Саф’янівської сільської ради можуть скласти достойну конкуренцію вчителям інших шкіл Одеської області. Набутий досвід участі у професійному конкурсі є позитивним, тому що в цьому році вчителі могли спостерігати за виконанням завдань своїх колег з інших районів та м. Одеси.

Довготривалий карантин та воєнний стан в Україні переформотував навчання учнів. Навчання відбувається у дистанційному форматі. Вчителям було надано освітні платформи, які допомагають вчителям у підготовці онлайн уроків. Були надані посилання на платформи: Всеукраїнська школа онлайн, готові вправи з різних предметів + можливість створення власних (ClassTime), створення навчальних відео (EdTed , Edpuzzle), готові вікторини з предметів (Quizizz), створення презентацій (slides.com). На українському телебаченні організовано освітній процес «Навчання без меж» для учнів 5-11 класів: трансляція відео уроків на каналах ПЛЮСПЛЮС, Піксель; онлайн ТV: Megogo, Київстар ТБ, 1+1 video, sweet.tv, volia.tv. В соціальній мережі Facebook працює платформа «Мала академія наук України». Вчителі відмітили, що ці платформи можуть використовувати учні  старших класів для отримання та поглиблення своїх знань.

Під час вебінару були надані рекомендації Державної служби якості освіти  України (Руслан Гурак) для вчителів, які перебувають за межами України під час воєнного стану, алгоритм проведення дистанційного навчання. Обговорено алгоритм дій вчителя під час повітряної тривоги у період дистанційного навчання та як подолати тривожність учнів. Вчителі були сповіщені про проведення Всеукраїнської хвилини мовчання, о 09.00.    


« повернутися

Вхід для адміністратора